sadricon   آموزشگاه صنعت صدر

مركز آموزش فني صنعت صدر در سال 1386 با اخذ مجوز رسمي شماره از سازمان فني و حرفه اي كشور وابسته به وزارت كار وامور اجتماعي و با هدف توسعه و افزايش سطح دانش علاقمندان به رشته هاي مكانيك ، الكترونيك و برق خودرو، كار خود را آغاز نمود.

مركز آموزش فني صنعت صدر در آغاز كار خود با شناسایي نيازهاي واقعي جامعه در زمينه خدمات خودرو عمده فعاليت خود را بر روي شيوه نويني از آموزش متمركز نمود كه متناسب با بازار كار و مورد درخواست متقاضايان آن باشد. با گذشت زمان و شناخت نيازهاي جديد بازار، مركز آموزش فني صنعت صدر نيز نسبت به توسعه مباحث جديد آموزشي با رويكرد كارآفريني در سطح وسيع اقدام نمود. بطوري كه در اندك زمان به يكي از پر مخاطب ترين مراكز آموزشي تبديل شد. بيلان سالانه 3000 نفر كلاس ، نتيجه استفاده از كادر آموزشي مجرب و پاسخگو و دقت نظر در استفاده از شيوه هاي آموزشي كاملا جديد و كارآمد و همچنين شناخت نيازهاي اموزشي جامعه در زمينه خدمات خودرو ، توسط مركز آموزش فني صنعت صدر مي باشد. اين در حالي است كه شيوه هاي پشتيباني فني و معنوي اين مركز در كنار آموزشهاي ارائه شده سبب شده است تا دانش اموختگان اين مركز بعنوان كاركنان ماهر و عالم در محيطهاي كاري ظاهر شوند ، كه اين خود عميق ترين احساس كاميابي و سپاس پروردگار را در مديران ، كادر فني و كليه كاركنان مركز آموزش فني صنعت صدر زنده مي كند. چرا كه لذت و انگيزه اين پاداش معنوي ، با هيچ درجه اي از بهرمندي اقتصادي و ساير مصاديق عالم مادي حاصل نمي گردد.

مركز آموزش فني صنعت صدر با ابداع شيوه جديدي از پشتيباني فني رايگان و نامحدود توانسته است براي اولين بار در ايران بعنوان يك مرجع مشخص در رابطه با ارائه خدمات فني خودرو ،از راه دور عمل نموده و مشكلات فني علاقمند را در حد بزاعت خود برطرف نمايد. اين مركز آموزش دور نماي فراروي خود را اين گونه ترسيم نموده ايست كه خدمات خود را به تمام ايرانيان ارائه نمايد.

  

 • نشانی
  تهران - خیابان آزادی ، نرسیده به میدان آزادی
  جنب نمایندگی هیوندای، خیابان مسلم حسینمردی
  خیابان شهید قلائی، پلاک 21

  تلفن: 66034713-66010710
 • پست الکترونیک:
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 • ما را دنبال کنید در :